Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Традиционно лятно гости в Пловдив - 29.06.2019г.


Mishelle

Recommended Posts

Заглавието донякъде е подвеждащо. По традиция, след всяко Зимно гости в Пловдив, се заричаме, че ще спретнем среща на същото място, но когато се стопли времето. И по традиция всеки път пропускаме. Тази година е време да променим това и да започнем с редовните срещи в началото на лятото на това хубаво място.

 

За хората, които не са идвали. Пловдивчани са най-готините домакини. Винаги посрещат своите гости топло и приятелски. Всеки, без значение от кой край на България идва, е добре дошъл. Ресторанта е уютен, а кухнята - много добра. Цените са повече от прилични. А компанията от фенове на Шкода никога не е за пропускане. Резервирали сме места в откритата част на заведението, под шарена сянка.

 

Дата: 29.06.2019г.

Час: 11:00ч.

Адрес: с. Първенец , ресторант "Малкият Явор" (на около 10км от Пловдив) - линк към местността.

 

Ето и малко снимки от предни срещи в Малкия Явор: 2019г., 2018г., 2017г.

 

Заповядайте със своите семейства и дечица на един приятелски съботен Шкода ден. Ресторанта е далеч от пътя и разполага с голям паркинг. И не забравяйте доброто си настроение :)

 

За тръгващите от София ще има тема за сборен пункт. От Враца отново са добре дошли да пътуваме заедно. Ако има хора, които биха се включили по пътя на софийската група до Пловдив, можем да се съберем някъде и да ви заведем до Малкия Явор дружно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кръчмата е чук, много вкусно готвят, пловдивчани са много готини хора, там лош човек и бавна Шкода ,още не съм видял, ама 11 не е ли малко рано да сме там, трябва да стана в 9 и да карам с 140 полу заспал, на магистрала, и да внимавам на 69тия км , защото там някви селтаци пресичат магистралата пеша... Искате ли да сме там към 13:00 ?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, с Иво решихме да е от 11, за да може закъсняващите да дойдат до 12 и така да имаме цял следобед. Път е, трябва да има толеранс в часа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Програмата ми е доста натоварена, но ще гледам да НЕ пропусна събитието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Mishelle" - Аз съм "За" :) Пак ли ще се влачиш на Магистралата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, tuningmania написа:

До "Mishelle" - Аз съм "За" :) Пак ли ще се влачиш на Магистралата?

Боже, кой го казва, дето не вдига над 2000 оборота.

Аз за съжаление най-много да мина да пуша една цигара с вас към 11, защото точно този ден пътувам за море.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Izolini" - Без Обиди, Моля. Май месец вдигнах веднъж над 2000 Об/мин..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Izolini написа:

Боже, кой го казва, дето не вдига над 2000 оборота.

Аз за съжаление най-много да мина да пуша една цигара с вас към 11, защото точно този ден пътувам за море.

 

А'е сига бе. Кой ще ми избира бирата в Първенец?

 

преди 19 минути, tuningmania написа:

До "Izolini" - Без Обиди, Моля. Май месец вдигнах веднъж над 2000 Об/мин..

 

Бях свидетел. Вдигна 2002 об/мин :P

 

Абе, Миро, ти къде ще седнеш в Малкия Явор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавайте, защото вече съм оправил колата! ?️

 

Преди 2 часа, Mishelle написа:

Хайде да пътуваме пак заедно :)

 Айде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос - до колко часа мислите да стоите, че имам желание да дойда да се запознаем, но ще пътувам отдалеч и може би след 14-15ч мога да съм там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че сме там до 16-17ч. поне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се радвам да се запознаем, ако не ми се объркат плановете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си продам стария телефон , ще имам пари за бенз и ще дойда , пуснал съм го,  ако не, ще се радвам да дойда с някой но минимума за тръгване ми е 11. Които е навит , да пише. Ако човека иска да пие там, не е проблем , мога да го докарам до София, ако съм без кола аз няма да пия . Ама ако събера пари за бензин, съм с макса и тръгвам в 11 .. :) за**и това да тръгна в 9 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, може ли да те закарам до там, да се ошлевя кат' дудук, да ме докараш до Враца и после да се прибереш с влака ?! 

Влака ти го плащам на отиване към РВ

?? 

Гениален съм, нали?!  

:unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за тебе , може. За друг в тея влакове , дето се палят като факла , се не качвам, ама ти си мой човек... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тръгващите от София - сборен пункт 09:00ч. на Лукоил след караулката. Намира се в началото на магистралата в посока Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Mishelle написа:

За тръгващите от София - сборен пункт 09:00ч. на Лукоил след караулката. Намира се в началото на магистралата в посока Пловдив.

Да не ти се счупил климатика , та искаш да пътуваш по хладно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, пестя от гориво, да избия част от цената на хапването :)

Като знам, че ще се точим поне половин час дорде се съберем, полафим и изпием кафето, да имаме време да стигнем до 11.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.