Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тампон на двигател, кой е?


В.Харизанов

Recommended Posts

Привет, колеги! Може ли някой да ми покаже чрез снимка от Интернет как изглежда тампона на мотора, който е на моста разположен? Искам да взема втора ръка такъв и да го дам да го отлеят наново, че като дойде есен да го подменя. Мерси предварително! Мисля че го наричат "кокал". 

Редактирано от В.Харизанов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! А за мнение да ви попитам, че както казах, ще го отливат наново. Чух, че ставал като се отлее по-твърд и можело да предава вибрации повече в купето, вярно ли е това? Ще съм благодарен за всяко изказано мнение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е от познати знам,че се увеличават вибрациите,дори и от най-скъпите афтърмаркет тампони за това е хубаво да се вземе оригинален ,но е скъпо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се смени тази опора на обикновен канал или задължително се ходи в сервиз?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам че може и на канал.

Другите два тампона държат мотора.

Може да се наложи да подпреш ск.кутия с нещо подръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.