Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Favorit 1,3injecion 40KW ядове


georgelomski

Recommended Posts

Здравейте колеги

След 22 години отново съм горд собственик на Skoda ,този път Favorit.

Ако някой може да каже как да махна авариен режим на Favorit 1.3 injecion 94година .

Колата е не 25 000 реални километри.

Катализатора е махнат и докато е студена няма проблеми,но като загрее влиза в авариен режим и до там.

Някой знае ли дали има пинове за включване на OBD и ако има къде.

Също така някой знае ли къде да намеря катализатора и колко може да струва.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има спортни катализатори в Хеед91 по 170 лв на Магнафлоу , но това няма да ти реши проблема според мен . 

Щракни една снимка на мотора , че ми стана интересно наистина ли в края са слагали пълен инжекцион на Фаворит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щи разкача след малко един зад врата ... това е моно , а не перверзията , която употребявяш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.