Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гараж с канал в района на София или сервиз


Recommended Posts

Здравейте. Трябва ми гараж с канал в района на София. Трябва да се подменят тръбичките на бензина. Манипулацията ще ми отнеме грубо ден, през което време колата няма да е в движение. Ще съм благодарен на всеки отзовал се, защото обикалям по сервизите и всички са някви заети, а от един ми казаха да си дам колата за скрап, добре че съм възпитано момче... После ми казаха че реглаж на предница не се прави 2 год след смяна на накрайници.

Добър вариант е и да се намери сервиз в който да бъдат сменени, ако някой има познат монтьор съм за. Да не е Трансексперт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Пичагата от сервиза в квартала, ми обясни че било много трудно и трябва да слезе половината кола, и че не можело как да стане и да си карам така. С връзки лично от партийни членове, намерихме нов сервиз (благодаря на всички замесени! ). В Понеделник ще звънна на човека, за да ми каже кога е свободен да отида. Варианта за гараж с канал остава , все още се търси, а ако човека се навие да я направи, направо ще почерпя агне на някоя Шкода среща!!! ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.