Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Идея за ремонт шибидах?


Dropkick murphys

Recommended Posts

И при мен е електро, но ако не се лъжа, при необходимост механизма може да работи и механично с един шестограм.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Не знам за никакъв шестограм. Откакто спря да ми прави проблеми  съм отварял капака му само за да ми пуска светлина. Нито съм го отварял, нито пък възнамерявам да го правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички имат шестограм. Като се свали управлението - на самия капак е закачен “s”-образен шестограм като манивела. Т’ва е за случаи на аварийна намеса - отваряне/затваряне ако няма акумулатор. И може също да се регулира ако е изместен във времето и надстърча (както е писал колегата по-горе). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.