Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Диод на аларма


Ceno87

Recommended Posts

Здравейте колеги,когато заключвам колата диода на вратата не свети нито мига,а вчера си работеше както трябва.От какво може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това обикновено е сигнал за проблем в заключването. И като казвам проблем, не разбирай, че колата остава отключена. Разгледай хубаво всички врати дали се отключват и заключват като хората. Аз залагам, че някоя от тях седи заключена дори и да отключиш колата. Проблема е в така наречението микроключета в бравите при VAG и съществува като такъв от 1996 чак до 2009г. ако не се лъжа. Отстранява се с нова брава - 360 лв. оригинална, китайските не знам по колко са или с рециклиране на текущата срещу 80 лв. До тук съм ползвал вторият вариант, знам само едно място, на което се прави. Но установи какъв точно е проблема първа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих проблема,в задна лява врата е,ме се заключва от дистанционното.Къде ги правят тези брави колега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maximum key service. Намери ги в Гугъл. В Люлин се намира до Силвър център. Работят с часове, оставяш я сутринта в уреченият ден и следобед си я взимаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.