Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Виене при подаване на газ в движение


Cuiceka

Recommended Posts

Здравеите, от известно време чета форума, но вече дойде време и аз да пусна тема с проблема на моят Scout 2008г 140 кс помпа дюза. От около месец започна да се чува едно леко виене от към мотора в дясно и то само при подаване на газ при скорост над 110км, отпусна ли леко газта и виенето спира,това се случва само когато колата е в движение и е на скорост.Колата е обслужена изцяло ,масла на халдекса,на раздатката ,на скоростната кутия, сменени са и 4те лагер главини, имам съмнения за външно каре тъй като беше хвърлило греста през маншона.Моля за съвети! Забравих да споделя че колата леко тресеше във волана при скорост около120км но след смяна на маншона на карето и гресирането му вибрациите изчезнаха

Редактирано от Cuiceka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Т’ва в добре. Имай в предвид, че е много вероятно, скоро да се обади дясното каре. Принципно, хубаво е да се сменят и двете като има подобен проблем. Разбира се, възможно е да не е скоро - не е задължително. Но е доста често срещано...

Безаварийно да се радваш на оправената машина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, сега вече като знам къде е бил проблема и как "звучи" не се притеснявам, лошото беше че ,ходих по доста сервизи,и  ми разправяха за ,ск.кутии,раздатки,дефиринциали ,валове и др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.