Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

18034 can Двигател/Трансмисия комуникация, липсващо съобщение, не ме допуска дая запаля


vladko1

Recommended Posts

Не иска да запали, Това се получи след като спукано маркуче за задната чистачка. Видях я дупката. Тя се намира над релетата и други бушони. Сглобих всичко и се получи тази грешка,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушон разместен или изгорял, пренареждане на релетата....

Някой някъде го беше писал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря още един път на еуратек за съдействието че ми помогнага и вече си карам колата благодаря още един път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, vladko1 написа:

Благодаря още един път на еуратек за съдействието че ми помогнага и вече си карам колата благодаря още един път.

Колега,би ли споделил с нас как се реши проблема?Всичко добро и безаварийно шофиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше ми спукано маркучето за задната чистачка теч в краката,реших сам даси го отремонтирам явно някое кабелче сам окъсил и няма пален закачихая на ваг ком и сепочнаха едни компа на автомата изгорял нз кво още.ядосахсе и я зкарах в  шкода там си реших проблема благодаря на шкода още веднъш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.