Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Superb 2 140 к. цъкане след загасяне на двигателя


stensyto

Recommended Posts

Здравейте. От миналата година съм втори собственик на Superb 2, 2014 г., ръчни скорости, 2000 куб., двигател CFFB. Колата е на 139 хил. км. От скоро чувам едно цъкане след загасяне на двигателя, чува се някъде от долната част на автомобила, близо до катализатора. Днес го записах на телефона. Може ли някой, който разбира да го чуе и да каже какво може да е това. Преди няколко дена изтече гаранцията на автомобила и шумовете почнаха ?. Благодаря!

 

https://drive.google.com/open?id=1oi1TOT1WlsSoTPrNnDnrvp-ng-agRKE8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "stensyto" - И аз имам "Skoda Superb 2" от 2014 Година (2.0 TDI, 170 Конски Сили, Код на Двигателя "CFGB") и при мен го има това цъкане, но съм почти сигурен, че не е при всяко спиране на двигателя. За съжаление нямам идея от къде идва, но по-скоро ми звучи като на съвсем нормален звук. Всеки път, когато го чуя е с еднаква сила, еднаква продължителност. Имам наблюдения и върху "Volkswagen Passat 7" от 2011 Година (2.0 TDI, 170 Конски Сили, Код на Двигателя "CFGB", точно като на моя "Superb") и при него го има..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.