Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос след смяна на ангренажен ремък.


cenarius

Recommended Posts

Здравейте, 

 

Смених си ремъка в събота.  Вече минах 200км и не виждам проблеми. Днес свалих капака за проверка и не бях очарован. Прилагам снимка, на която се вижда диаграмата на ангренажа.

 

Стрелката за обтегача леко ми се е изместила. Когато свалих стария ремък стрелката си беше перфектно върху маркера изминатите километри бяха над 60 000+++ и не беше мръднал. Като слагах обтегача настроих стрелката според инструкции и затегнах стабилно с ключа гайката. Но ето че леко се е изместила.

 

Другото, което никак не ми хареса е че ремъка ми се стори доста хлабав на описаното място. Колата пали и върви нормално. Приемам всякакви съвети как да процедирам :) 

 

Диаграма на ангренажа и описани проблеми при мен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За обтегача на веригата ли говориш или оптягащата на ангренажа? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам за код на мотора, защото не знам при AKL и BFQ как са нещата.

При другите 1.6 е ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.