Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Молба за помощ за лечение на мой близък


Alexandar

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Обръщам се към вас с молба за помощ за мой много близък - майката на съпругата ми - Снежа, която е диагностицирана с една от най-тежките форми на рак - рак на панкреаса с метастази в черния дроб.

 

Лекарите в България са на мнение, че химиотерапията не е възможна, поради отслабеното й физическо състояние в момента. Единственото предложение за възможно лечение, което тя получи е провеждане на персонализирана имунотерапия в немската клиника - HALLWANG.

 

Спешното лечение е на стойност 100 000 евро. Сумата е непосилна за семейството ни.

Аз и цялото ми семейство ще ви бъдем много благодарни и признателни за помощта, която може да ни окажате, за да продължим да се борим в тази тежка битка!

 

Можете да ни подкрепите тук: https://helpkarma.com/campaign/jivot-za-sneja-434

 

или директно на IBAN: BG25STSA93000000283559

Снежа Йорданова Николова

 

На посоченият линк: https://helpkarma.com/campaign/jivot-za-sneja-434 , освен да дарите, може да се запознаете с историята на Снежа и да следите цялата информация по лечението й.

 

Сърдечно благодаря предварително на всички отзовали се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.