Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ок 2 покупка


stanimir3388vv

Recommended Posts

колеги спрял съм се на ок 2  2006 2.0 фси.

до сега бях на 1,9 тди и нямам поглед върху бензиновите

може ли да споделите минуси и т.н

благодаря ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че има писано (но не много) някъде тук за тези “маслояди”. Не знам защо, ама този двигател нямам спомен някой да го е похвалил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

по принцип търся 1,9 тди 105, комби и задължително 4 х 4

но ми предложиха бензинка и затова питам,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнение и от мен..... След като търсиш 4х4 и  комби погледни и двата мотора 105 и 140кс. Писано е и за двата кой код на двигателя с какви предимства и недостатъци са. Пазара на такива коли не е много наситен, защото са здрави и не много претенциозни ако случиш на читав такъв. Наскоро се сдобих с такава 2006г/2.0tdi/140кс с код на двигателя BMM и по впечатления на приятел, който я кара в момента е самолет /цитирам го/ :)  Слязох от бензинова кола /VW Bora/ заради риболовни страсти и не мисля, че ще съжалявам. Мотора е супер, голяма тяга, просто и безотказно 4х4.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.