Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със заден амортисьор


alexander80

Recommended Posts

Днес забелязах, че единия заден амортисьор седи в това положение:

 

57564638_649674765456807_249006063334981

 

 

Другия изглежда така:

 

58004005_585888041932292_822438356029590

 

Снимката е зле, но амортисоьора стои прибран. Имате ли представа, защо е така? Онзи ден влезнах юнашки в някаква дупка на един винетен път, но не знам дали от тогава е в това състояние

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъсал си прашника доколкото виждам от тези снимки. Не му пречи по принцип, но се съкращава живота на амортесьора. и при мен са така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, alexander80 написа:

Мога ли да направя нещо по въпроса? Предполагам тези прашници се продават отделно?

Продават се само прашниците  със тампоните, даже комплект мисля че бяха за двете страни около 20 и няколко лева 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.