Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Топка за скоростен лост с кожен маншон за Октавия 2 5 скорости


edisonov

Recommended Posts

Търся въпросната топка за Октавия 2 с 5 скорости с кожения маншон в идеално състояние без протрито по топката или маншона.  За предпочитане е от фейстлифтова 2-ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите ги видях, но ме съмнява какво качество ще са и дали ще пасват добре. В Алито има хиляди. Дори новия вариантхот фейстлифта са около 20-25 лв.В ОЛХ също има доста предлагане. Но в Еуратек ми казаха че е над 100 лв комплекта и някак си ме съмнява за 20 лв нее оригинална да е същата. А на моята само моншона е взел в няколко места да с протърква, а топката е ок и може би е вариант да ида на тапицер само да ми направи нов маншон ако могат да се делят с топката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

преди 48 минути, edisonov написа:

може би е вариант да ида на тапицер само да ми направи нов маншон ако могат да се делят с топката.

Определено могат и това ти е най-добрия вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега не ми е толкова належащо и ще изчакам все пак ако намеря цяла топка с маншон от тези на фейстлифта. Пък ако не ще търся тапицер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 3 месеци по-късно...
  • 4 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.