Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Висок разход


glock19

Recommended Posts

Колеги колата с супърб 2008г 1.9/105кс (дизел) та на таблото показва разход от от 9 до 12 това е при каране предимно градско нормално ли е това и колко е нормалния разход градско смесено и извънградско и какво да очаквам да показва на таблото на мен доста високо ми се струва това което показва не съм я засичал на резервоар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи дали е автоматик и колко км ти е градското и по кое време.  При мен почти нямаше разлика между таблото и колонката.  При 131кс и автоматик на същата кола,  градското беше между 9 и 11, а извън градското между 5.5 и 6.1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ти е екстремно субективен. Моята кола градско прави разход от 14 до 20. Демек разлика от 30 %.

Какво значи "предимно" градско? Засечи я изцяло градско, но не 100 км., а 300-400 км. Как караш? Ръчкаш ли, спокоен шофьор ли си или пък средно положение? Кой е града? Виждам, че си от Хасково, но там ли правиш засечката? Не че знам какъв е трафика, но предполагам, че доста по-слаб от София, Варна, Пловдив. Пробвал ли си да зареждаш нафта от различни места? И на последно място, засечи я от пълно до пълно или от резерва до резерва, все тая. Защото по принцип борд-реалност отклонението е 5-6-7-8%, ама е имало случаи и да е бая повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.