Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Daewoo lanos


Velko2118

Recommended Posts

Здравейте колеги може ли малко помощ. От каде мога да си регулирам фаровете надолу/нагоре на модел daewoo lanos благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не че нещо..., ама ти прочете ли в кой форум се регистрираш? Тука половината, освен Шкода имаме и по едно Деу, а повечето са точно Ланос. 

Отваряш капака, по светло, оглеждаш фаровете добре, и някъде там са болтовете за регулиране. Верно, че корейците са направили най тъпият смартфон, но предполагам, че технологията за автомобили са я крали по успешно. 

Успех. 

Редактирано от Typi_taratajki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То добре ама не става отидох на реглаж и викат че левия свети обло а десния бая нагоре и не могат да ги регулират за нови ли са или да търся друг майстор 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяй колата :D

@typi_taratajki  Аз съм на различно мнение.. с телефона им се е получило по-добре :D 

Редактирано от marinpetroff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свети обло ? Я виж гнездата на крушките, ебаси. Ако не са във фокусния център на рефлектора, може па да светят "обло", знаеш ли. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крушки те са в гнезда си всичко е наред ама незнам защо светят така вечерно време все едно карам без фарове ужасно е 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фар от врътки се регулира нагоре/надолу и евентуално ляво/дясно. За светене "обло" реглаж не помага. Имал съм случай на крив балон на нова крушка, така че първо сменяш крушките, после цоклите ако е възможно и накрая фара.

Те тва върши ли работа ?

e360c2es-960.jpg

и това

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Моджо написа:

така че първо сменяш крушките, после цоклите ако е възможно и накрая фара.

В кръга на шегата...

Най-накрая всичко опира до това...

45.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кат знам Опелските фарове от тия години...и смяната нема да помогне :)) Ма  Корсата ги смених и пак си беше зле., а тия кат ги гледам са си баш на Корса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, Velko2118 написа:

От Пловдив съм 

Отиваш до пункта за ГТП на Кукленско, който е след светофара на ОМВ, покрай пожарната, в посока товарния портал на Симид. Там ще ти решат дертовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.