Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Настройки UK ляв фар


vladkant

Recommended Posts

Здравейте, изпадна ми ляв фар от шкода с десен волан, видях че за шкода 2 има някакви "настройки" за фаровете при обръщане на движението.

При окти 2003 има ли такива настройки на фаровете, и ако има как се правят.

Фарът все още не е при мен и за сега не е монтиран, т не знам дори дали ще има някаква разлика.

Благодарско предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разкажа в два- три тома :)

става въпрос за шкода октавия 2003 година комби.

фар (ляв пасажерски) от автомобил с десен волан не може да му се направи "настройка" за ляв волан и да стане шофьорски (ако въобще ме разбрахте :D )

единственият вариянт е да се отвори отпред пластмасата и да се смени рефлектора.....

както се знае, чертите би трябвало да са по този начин за ляв волан

__/  __/

а за десен волан са

\__ \__

при мен се получи следното

\__  __/

за момента само един от насрещното  си включи дългите за да ми каже че има нещо гнило, но съм я карал много малко на тъмно за да кажа със сигурност дали заслепява насрещното движение, макар че на 90 %съм сигурен че ще заслепява

 

админите или модератори (не съм запознат- не ми се сърдете :) )

Ако прецените, моля да преместите темата в сам се справих  или я оставете тук- ваш избор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, cuca7 написа:

А защо мислиш при регистрация на дусняк в КАТ ги карат да си сменят фаровет?

Дори не знаех че е така в КАТ :)

някъде из форума имаше тема за пренастройка на фарове и там беше доста лесно макар че беше за друг модел шкода и май по млада от моята, рискувах и взех Английски, ся ще се пробвам да си отварям моя или ще го дам някъде да полират пластмасата отвътре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес открих че сапунената вода сваля покритието на рефлектора.....

Ако някой шкодилак ви заслепява - не ми се сърдете  :) ама за момента ми свършиха финансите за фарове :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.