Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с ел. стъклото на предна лява врата


Иван Стоянов

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Може ли съвет относно прозореца на предна лява врата. Колата е Октавия 2004 год. с пълен ел.пакет. В началото на зимата когато пробвах на сваля прозореца той отказа да работи, но малко след  като загря колата прозореца проработи това се случи още веднъж и след това отказа нацяло. Когато натисна копчето се чува едно цъкане, някъде вътре във вратата, но прозореца не работи. С другите три прозореца нямам проблем. Те работят както от централната конзола на шофьорската врата така и от копчетата на вратите. Тъй като цяла зима не ми се занимаваше, а и прозореца не ми се налагаше да го свалям не съм го правил. Сега обаче разглобих вратата и като натисна копчето се чува цъкане в машинката, но прозореца не работи. Свалих цялата система жила, моторче и машинка. Жилата си бяха здрави там нямаше проблем. Отидох на майстор и ми каза, че вероятно проблема е в платката на машинката. Поръчах си и си купих /втора ръка естествено/ цял комплект жила с моторче и машинка, но проблема продължава да е същият чува се същото цъкане и прозореца не работи. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля дайте съвет. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.