Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мигачи, цикъл


kicknat

Recommended Posts

Здравейте, знае ли някой мога ли да настроя мигачите колко светвания да правят. О1 1.9 4х4 2001 тди. Мисле, че имаше тема, но не я намирам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На О1 май става само с допълнителен модул. Иначе на колите, които фабрично си го имат се регулира през менюто дали да е активна опцията и дали да мига 3 или 5 пъти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, stanley написа:

На О1 май става само с допълнителен модул. Иначе на колите, които фабрично си го имат се регулира през менюто дали да е активна опцията и дали да мига 3 или 5 пъти.

колега, знам че е или или. интересува ме някой знае ли в кои модул да ровя, на кои канал и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, joro_kem написа:

Ма много си сопнат, за човек, който знае или или! Писали са колеги какво мислят, защо им се караш?

Ти как реши, че се карам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ровене по наличните релета няма да стане.  Добавя се ново реле.  Пиши в гугъл "комфорт модул мигачи Октавия или Голф"  и гледай обявите в olx и базар. Бг,  по 20лв са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така колеги. След ровене и събиране на мнения ( и без да се карам, joro_kem), намерих темата. трябва да имам контролер CECM-a (central electronics control module). В някой коли е с модул с номер 9. Аз го нямам следователно няма да стане това което искам.Варианта е с външно реле както каза колегата stanley - ОЛХ. Ако при вас го има, търсете инфо в тази тема:

https://www.skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/47584-комфорт-мигачи/&

П.С. темата е за ключ/триене или каквото админите решат, но е за затваряне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.