Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia Combi 4X4 L & K vs Scout


abachvarov

Recommended Posts

Здравейте, (бъдещи) колеги!

 

Предстои ми да си закупя Шкода и се двоумя между 2 конкретни коли:

 

https://suchen.mobile.de/auto-inserat/skoda-octavia-combi-2-0-tdi-dsg-4x4-l-k-navi-xenon-acc-münchen/275572799.html?action=parkItem

https://suchen.mobile.de/auto-inserat/skoda-octavia-combi-scout-4x4-2-0-tdi-navi-kurvenlicht-bickenbach/275237778.html?action=compareItem

 

Свързал съм се с търговците и двете коли са в повече от перфектно техническо състояние. От обявите можете да видите, че има известни разлики в екстрите и най-вече в годината на първа регистрация (02.2016 vs 11.2014) и разбира се в цената.

 

Основният ми критерий при търсенето на колата, беше да има 4x4, което да ми дава повече сигурност през зимата, а не за някакъв сериозен офроуд. Изчетох много неща в нета, но така и не намерих мега еднозначен отговор, за съществените разлики между "стандартно 4x4" спрямо Scout версията, по специално за пътното поведение. Знам за разликата във височината, резервоара, предпазните брони и максималната скорост, но до там.

 

Бих се радвал на всякакви мнения по темата и препоръки- коя кола бихте си взели?

 

Мерси предварително!

 

п.с. Силно се надявам да съм писал в правилния раздел и формат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих взел тази с повечето екстри! L&K си е топ изпълнение на Шкода. Scout-a пък е с различен външен вид. На мен лично, Скаут при Октавия 3 ми се вижда малко безличен обаче в сравнение с модификацията при Октавия 2. Но пък и той е добре “зареден”. А и се спестяват малко денги...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесват и двете но определено L and K си много хубава нищо че е бяла.Определено бих взел нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.