Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda - Octavia II Combi - RS 2.0 TDI (170 Hp)


INM

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Бих искал Вашето мнение за SkodSkoda - Octavia II Combi - RS 2.0 TDI (170 Hp) - Octavia II Combi - RS 2.0 TDI (170 Hp), ръчна скоростна кутия, 2008-ма година.

От 10 години карам най-хубавия автомобил, Октавия (служебна :) ). От тогава съм абсолютен фен на автомобилите на Шкода. 

Настъпиха размирни времена... и дойде време да си закупя личен семеен автомобил!

 Та въпросът ми е какво мнение имате за мотора на Skoda - Octavia II Combi - RS 2.0 TDI (170 Hp)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много изписано в интернет и във форума точно за тази конфигурация. Аз преди 2 месеца продадох моята - 1:1 с това, което търсиш.

Бих я оценил като страхотен семеен автомобил. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2008 се води преди фейслифта все още (по спомен). И моторите са PD, а не CR. Има своите болежки (дюзи, ЕГР, компресор на климатика и други малки неща), но за семеен автомобил - пушка е! Возя се в такава и няма нещо, което да не ми харесва. Возия, разход, подръжка, пространство...

При огледи - задължително с vag-com! Ако има нещо - ще си каже :) Пускай тук обявите на които си се спрял да помагаме. Ако има време - може да се метна на оглед и аз. 

Успех в намирането и покупката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно!!!

Казвам се Иван.

Приятно ми е да се запознаем, пък било то и задочно!

Изключително много благодаря за информацията.

Надявам се да подържаме връзка, защото аз наистина имам нужда от точна и коректна информация - технически грамотен съм (надявам се), но съм НАЗАДНАЛ с информацията в автомобилостроенето последните 10-ина години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма грижи, колега. Тук всеки ако може би помогнал. Инфо има из темите за двигателите и за Октавия 2 - може да наваксаш с инфото ако имаш време и ти се чете. Отделно, ако не си на зор с покупката, ще имаш възможност да изчакаш твоята кола! Много “брак” има за съжаление, но...т’ва в положението. Надявам се бързо да изскочи нещо, което си заслужава. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.