Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

КУПУВАМ: Дънна платка "Gigabyte GA-8I945GMF"


Levcho

Recommended Posts

Здравейте,

Нужна ми е работеща и не подлежала на ремонт дънна платка "Gigabyte GA-8I945GMF". Трябва ми точно този модел, не някой подобен модел с чипсет 945.

Цена : по договаряне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://s.click.aliexpress.com/e/bkTNrPjK

Цената си е малко хай. Скоро си поръчах дъно за един делл от алито, ми бачка(не от този селър) даже дваше гаранция. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мони, лошото на гаранцията от Али-то е, че трябва да си пратиш джаджата до там за твоя сметка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почти 90лв за дъно socet 775 втора употреба ми се вижда множко по-добре от bazar или olx с опция тест,скоро купувах подобно само,че малко по-слабо до 2гб и core 2 duo e6700 за 30лв вече няколко месеца работи добре

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.03.2019 г. at 9:16, Izolini написа:

Мони, лошото на гаранцията от Али-то е, че трябва да си пратиш джаджата до там за твоя сметка.

Да така си е. Понеже бях в подобна ситуация се сетих за алито, просто споделям вариант :),  не съм търсил в нашенските сайтове. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.03.2019 г. at 10:16, Izolini написа:

Мони, лошото на гаранцията от Али-то е, че трябва да си пратиш джаджата до там за твоя сметка.

 

На 9.03.2019 г. at 13:42, skodafen написа:

почти 90лв за дъно socet 775 втора употреба ми се вижда множко по-добре от bazar или olx с опция тест,скоро купувах подобно само,че малко по-слабо до 2гб и core 2 duo e6700 за 30лв вече няколко месеца работи добре

 

 

Преди 4 часа, BlackSpot написа:

Да така си е. Понеже бях в подобна ситуация се сетих за алито, просто споделям вариант :),  не съм търсил в нашенските сайтове. Поздрави!

 

Балгодаря за отзивите,

Али'то ще го оставя най накрая като опция, защото не разчитам на нещата които идват от "майната си" :) дори понякога не идват изобщо и язък за парите.

Бях търсил в "bazaar" и "olx" и нямаше никой който да продава такава платка, си рекох да драсна тука във форума, може някой от колегите да знае или да я има.

Намерих една в "vtora-upotreba.com" но не успях да се свържа с продавача, нещо телефона му не звъни. Пуснах му послания да видим дали ще получа отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

:) Хора издирих дъното в Стара Загора. В понеделник ще я получа. :)

Темата е за ключ.

Благодаря за коментарите.

Редактирано от Levcho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.