Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сваляне на кората на колонката между предната и задна врата


Prodriver

Recommended Posts

Здравейте, 

Налага ми се да демонтирам кората между предната и задната врата от страната на шофьора защото ми е изгоряла сирената за паркроника. Има ли някакъв "чалъм" или просто внимавам да не изпочупя щипките дърпайки кората?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо махаш гумените уплътнение покрай вратите, второ - махаш корите долу на самите врати (Само леко от единия край), трето - започваш с една отвертка да напъваш полекичка  от краищата на средната колона. Щипките са в средата на колоната до самия колан и малко кофти се закачат после тъй като все падат. Метални са щипките (поне при мен) и няма да се счупят лесно.

 

Успех.

Редактирано от CAKA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Публикувано (Редактирано)

Операцията е успешна! За информация само - не се наложи да махам уплатненията на вратите.

Редактирано от Prodriver
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.