Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автостъкла ООД и Сервизи Кобра


Black_Fury

Recommended Posts

Наложи ми се да сменям задна врата (багажник) и намерих нова сива със прозрачно стъкло. След пребоядисване вратата беше сменена, проблема обаче е, че стъклото на новата врата не е затъмнено, а старото е фабрично затъмнено. Обадих се на Сервизи Кобра и казаха, че предоставят услуга за смяна на стъклата. Заведох колата със стратото стъкло в сервиза на ул. "Първа Българска Армия" 11В и изрично ги предупредих, че врата е наскоро боядисвана. След като си я взех, задната чистачка беше монтирана на обратно и чистеше капака, стъклото беше поставено накриво и чисто ново боядисаната врата беше одрана и оцапана на няколко места, отстрани на стъклото. След като пак отидох оправиха чистачката, а за другите неща ми казаха, да съм се радвал, че не са ми счупили стъклото и, че евтино са ми взели (90 лв.).

 

Снимки

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ако става въпрос за гр.Сливен, мой познат скоро също се оплаква от тях. 

Редактирано от marinpetroff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.