Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Активиране вдигане на стъклата при включване на аларма/заключване


Andro73

Recommended Posts

Отдавна се каня да питам някой който е по запознат с активирането на тази функция,колата е с фабрична аларма , но при заключване не се вдигат стъклата(на старата ми октавия се вдигнаха стъклата и се затваряше шибедаха) доколкото съм чел трябва по-стара версия на vag com, но аз не разполагам с такава, ще съм благодарен ако някой може да го извърши естествено срещу заплащане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е ли опция на самия комфорт модул, а не на алармата? 

Извинявам се ако прозвучи тъпо, но не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се вдигат и свалят със ключа в клачалката. Като задържа на заключване се вдигат, като задържа на отключване се свалят. Пробвал съм със задържане на бутоните ама явно не е активирана или я нямам за дистанционно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена че и при мен от ключалката се вдигат и свалят, явно е настройка на комфорт модула, та въпроса е как да се настрои та да ги вдига и при заключване от дистанционното. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С дистанционното ако задържа по-дълго натиснат бутона за отключване или заключване стъклата се задействат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, dimitar_ak написа:

С дистанционното ако задържа по-дълго натиснат бутона за отключване или заключване стъклата се задействат.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаш вагком кабел   виж кой модел (   vag номера ) ти е Конфорт модула  - 46 ти контролер (  ако  е 1CO  става с чешката програма)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тука чети

http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?f=88&t=210398&p=4602997&sid=a3d0f9a220f6b87911ecac08ad05cd5a#p4602997

като разбереш дали става пиши в google motordiag и виж клипове как става работата. Трябва ти кабел с KKL интерфейс.

Редактирано от lyubcho88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, lyubcho88 написа:

Ето тука чети

http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?f=88&t=210398&p=4602997&sid=a3d0f9a220f6b87911ecac08ad05cd5a#p4602997

като разбереш дали става пиши в google motordiag и виж клипове как става работата. Трябва ти кабел с KKL интерфейс.има

Имам кабел но е за новата версия VCDS, и доколкото чета трябва да е стария модел който нямам...... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих кабел ККL от приятел и модула ми е  1CO 959 799 B,но като пробвам да инсталирам програмата  motordiag  ми дава

insufficient system resources exist to complete the requested service 

 Дали трябва и лаптопа да е  стара версия?
 

 

 

 

 

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.03.2019 г. at 18:30, Andro73 написа:

намерих кабел ККL от приятел и модула ми е  1CO 959 799 B,но като пробвам да инсталирам програмата  motordiag  ми дава

insufficient system resources exist to complete the requested service 

 Дали трябва и лаптопа да е  стара версия?
 

 

 

 

 

 


 

Няма ли някой да удари едно рамо? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на всички колеги които се отзоваха, при мен най-накрая проработи  още един път благодаря! 

На 9.03.2019 г. at 18:30, Andro73 написа:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Андро, ако имаш време може да обобщиш темата в раздела "Сам се справих" 

100% ще потрябва на някой.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Алекси Георгиев написа:

Андро, ако имаш време може да обобщиш темата в раздела "Сам се справих" 

100% ще потрябва на някой.

Поздрави!

Общо взето, намерих кабел KKL и на лаптоп с Windows 10 инсталирах virtual box със windows XP и там без проблем инсталирах чешката програма motordiag , както е описано от колегите които писаха по-горе (още един път им благодаря) и всичко се получи. 

Ако някой има нужда от помощ   насреща съм 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.