Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

смяна на предпазител на спирачен диск


Donci

Recommended Posts

здравейте колеги, въпросът ми е следния - трябва ли при смяна на предпазната пластина на спирачния диск да се разглобява всичко - диска, главината с лагера и т.н.

един майстор така ми каза, и че било много сложно и трудоемко

Редактирано от Donci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами...бая неща се махат, да не кажа - всичко. Щото ламарината е най-отвътре... Както го е описал майстор ти. Но и зависи какъв е твоя модел. Има различни изпълнения! Но тъй като са цели - няма как да не разкараш всичко. Не знам къде се подвизаваш, но за София има 1-2 места за ремонт. Моя щит се беше разтропал и Европа сервиза, човека спаси положението с по-голями гайки. Нямаше врече да поръчвам и до днес си е ОК (мина бая време). Автокомплекс РС се казва сервиза и има тема в “Бял списък” за сервиза. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря, успокои ме:)

моделът на колата е във визитката ми и съм от Видин

ще се прави, няма как, иначе много дрънчи като карам, а и дискът се търка в щита

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и при теб да стане с по-голями гайки. Не е нужна смяна като цяло в някои случаи. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.