Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

О2 фейслифта - датчик ABS


stoyanow

Recommended Posts

Здравейте, днес ми светнаха едновременно ABS, ASR и световното в жълто съпроводени с ASR error на дисплея. Закачих я и показа, че заден ляв датчик за скорост не е наред. Междувременно на живо данни от ABS ми показва скоростта на всяко колело. Ако е изгоряла датчика не би ли следвало да не отчита и скоростта? Ако е лоша връзка защо пък отчита скоростта, но продължава да стои грешката...

След всяко палене и потегляне работи 20м и светва отново всичко. След триене на грешката дава същата. Ясно е, че в понеделник ще я закарам да я погледната, но някакво мнение бихте ли споделили?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрвей Колега,

 

Имах едно Ауди и зимата чат пат даваше грешка АБС.След една автомивка всичко изчезна и така и не се появи.Та не знам колко ти е чиста колата но с тези пясъци и химия по пътищата бих направил една пароструйка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В деня, в който го направи я измих преди да се прибера и не се пормениха нещата. Според мен не е заминал, а прави магарии заради лоша връзка. Утре ще в закарам и се надявам да го изчистят и да се оправи. Не, че цял живот със системи съм карал, но предпочитам да знам, че ги има. Благодаря за съвета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим утре сервиза, какво ще кажат. Според тях вече не можело да се тества самият датчик и се започвало със смяна едно след друго. На 1 е можело, но при 2 и 3 - не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че всичко е наред, освен че имало доста гняз, която са почистили е вече грешката я няма.

Редактирано от stoyanow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.