Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Греди и багажници O3


gabsoN

Recommended Posts

Здравейте,

 

Не намерих много информативна тема за ски и сноуборд багажници, за това реших да отворя нова.

Скоро ще съм собственик на нова О3 и понеже с жената сме зарибени бордисти и търся вариант за греди подходящи за О3.

Може ли колегите с такива да споделят мения, не ме се иска да се мятам на Тулета, търся нещо по бюджетно и стравнително надежно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седан или комби ? За комби можеш да вземеш много варианти, включително и моя - Лидъл :) (Menabo BRIO aero) 

За седан нямаш много опции. Оригинални греди в Шкода са около 350-400 лв. Аналозите можеш да провериш в http://www.superautobg.com/bg/catalog/11/0.html#menu и тук също https://bagajnik.com/cat-NAPREChNI-GREDI-16 

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За седан само оригиналните греди, които са производство ТУЛЕ, няма друг избор или поне аз не съм открил. За багажници избор бол. Ето при мен как изглеждат оригинални греди+багажник от ЕТ. Цената по спомен беше около 600лв. за двете.

Снимка

Редактирано от alexk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, gabsoN написа:

Здравейте,

 

Не намерих много информативна тема за ски и сноуборд багажници, за това реших да отворя нова.

Скоро ще съм собственик на нова О3 и понеже с жената сме зарибени бордисти и търся вариант за греди подходящи за О3.

Може ли колегите с такива да споделят мения, не ме се иска да се мятам на Тулета, търся нещо по бюджетно и стравнително надежно.

Здравей Колега,

можеш да се обърнеш към колегата @Bucket. Доста често продава такива неща, макар че в скоро време не съм виждал негови обяви.

От него съм си купувал оригинални греди 2-ра употреба за Шкода Супърб 2.

 

Можеш да видиш темите му в раздел “Продавам” има и посочен мобилен телефон за връзка.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.