Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем мултимедия


Recommended Posts

Здравейте колеги !!!

Тъй като не знам каква е причината за моя проблем....затова отварям нова тема.

нов съм и се извинявам за евентуалните неточности.

Ииии така мултимедията ми е Dynavin с О.С. Win. CE 6.0

всичко работеше перфектно до преди 3 дни. сега отново всичко работи с изключение на навигацията...миналия ден пътувах и реших да вкл. Навиг.

натискам копчето NAVI .... и нищо екрана стои тъмен  , без лого и не реагира. извадих sd картата и пак я поставих но няма резултат. Посъветваха ме да я ресетна...но пак същото - не реагира навигацията , а миналата седмица пътувах до Бургас и всичко беше ОК...??!!! иначе всичко си работи , защо умря така мистериозно навито... ??!!

Моля ако някой има представа какво се е случило и може да ми помогне ...ще бъда много благодарен !!!! от Пловдив съм.

Благодаря Предварително !!!!

п.с. SD картата я провериха и казаха че е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли малко по простичко ...като за мен...какво е  бекъп ?

уж я гледа момче което инсталира НАВИ на SD карти...?!

но екрана е тъмен изобщо не реагира...вадя слагам SD-то...няма реакция...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има няколко варианта. Питах дали имаш копие от нещата на картата на компютър. Ако имате ги запишете на друга карта и пробвайте пак.

На Уиндоус медиите има в Settings - Nav path или GPS path. Там трябва да зададете пътя до exe файла на sd card. Съответно като натиснете Нави бутона, да се стартира exe - то на навигацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е орязана ...да търсихме този бутон Nаv-path....но не открихме никаква настройка в осн.меню .. ?!

гледах от ютуб ....и чпрез AUX и бутон 9 се влиза в едно друго меню , но и там няма никакви настройки за НАВИ... ?!

изпратил съм Ви снимки на вайбъра...Ако можете да ме ориентирате как да стигна до този бутон Navi path ...ще черпяяя ))) !!!!

Поздрави !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете на Динавин да ви пратят ъпдейт на фърмуера. Може и уиндоуса отдолу да е сдухал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега  JORDI  !!!!

не съм много на ти с тези неща...ако може прати ми някаква връзка с тези Динавин ?!

Благодаря !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези ги внасят и монтират:

Кацарски 99

ул. „Макгахан“ 69, 1510 ж.к. Хаджи Димитър, София
02 947 9745 https://g.co/kgs/yLBt65

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Здравейте, за да не отварям нова тема ще използвам тази. Става въпрос за мултимедия Болеро на Супърб 2. При избор на media, ми показва активен само AUX, а Bluetooth, CD и SD изглеждат неактивни. По подобие на прикачената снимка има порт за SD и място за диск, даже ми показва, че има място за 6 диска. Проблемът е, че нито може да се сложи диск, нито SD, нито да се включи Bluetooth. При избор на Phone само Mute-ва музиката. Имате ли представа дали може да се ъпгрейдне или да се разрешат тези допълнителни source-ове?

JPEG_20170127_122133__7016_7016.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това оригиналната медия към колата ли е или е монтирана допълнително? Колата кодирана ли е да знае каква медия има закачена? Някакви грешки излизат ли при диагностика?

Тези опции работили ли са изобщо? Какво е правено преди да се изключат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Това е оригиналната медия.

-Не съм сигурен, че разбирам значението на въпроса :) 

-Не излизат грешки при диагностика.

-Останалите опции не са работили до сега, тъй като колата беше служебна и никой не се е занимавал с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагаш в порта sd card, като пробваш първо с малка памет до 2гб, после по голяма 16 или до 32гб. Sd-то трябва да е форматирано по фат32 под уиндоус и да съдържа мп3 файлове след това. За блутута се закупува модул и окабеляване с микрофон и след монтаж с правилния модул ще светне и блутута. Това излиза между 350-400лв с подходящ модул работещ с всички телефони. За въпроси ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията!

Като цяло ми се струва нерентабилно за тези пари да получа само блутут. По-скоро с още малко доплащане може да се сложи китаец, на който да кача навигации и други глезотийки.

А относно другите сорсове: през уикенда си поиграх да пробвам с диск и sd карта. Първоначално въобще не можех да сложа диск. Но когато избрах гнездо на диска, чак тогава ми изписа insert cd. (струва ми се доста неинтуитивно).

За sd картите - пробвах с 2 микро карти 16/32гб като ги сложих в SD преходник и на 2-те ми изписа sd port error или нещо подобно. Довечера ще видя как са форматирани и ако са фат-32 ще купя една нормална SD карта, за да избегна преходника и ще пробвам с нея да видим какво ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.