Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с горивото


metodi.metonko

Recommended Posts

Здравейте отново,

Светна ми лампата за горивото и карах почти до долу със светната лампа. След като заредих до горе, стрелката не се покачи и малко по малко падаше още надолу и сега показва, че няма въобще гориво. Колата е Октавия 3 някакви идеи от какво може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

И моята е така. На диагностиката ми пише Механичен проблем подкачваща помпа. Стрелката работи когато си пойска. Някой седмици показва други не. Вадил съм помпата чистил съм я, понатягал съм пластината около намотката за сигнал, но без ефект. Сега си карам и зареждам на брой километри.

Примерно един резервоар го пиша 500км за по сигурно

40 лв гориво за 200 км и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.