Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Демонтаж на рег. табели


Алекси Георгиев

Recommended Posts

Видях, че пластмасовата основа на табелата е хваната с два самонарезни болта (рапидни). Но дори и при развиването им не може да се свали, защото е пломбирана през самия рег. номер, през пластмасата в самата ламарина. Въпросния нит е с щемпел на КАТ и предполагам липсата му в последствие би създала проблем.

Някакви съвети как да си сменя табелите?

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Алекси Георгиев" - От около две години вече официлано няма нитове на регистрационните номера на Автомобилите.. Иначе, преди време, когато имаше нотове, ми се наложи да свалям за ремонт броня на Автомобил, на който регистрационния номер беше точно ма бронята и с нит. При свалена брояна, отчупих нита внимателно отзад, така, че точно главата на нита, където пише "КАТ" и някаква цифра, която цифра между другото фигурира на голямия регистрационен талон на Автомобила, да остане здрава и я залепих с някакво силно лепило към самия регистрационен номер. Никой не разбра, че нита няма тяло назад :)

Редактирано от tuningmania
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми онези, които монтират номерата. Щото все пак може са изпадне табелата, ако движиш по някое чудно, китно село - дупка до дупка :)

Поне на мен ми сложиха нит, но си е обикновен. Ако нямах, щях да си сложа аз. Да ми е сигурно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "zloQQ" - Който си е "VIP" си е "VIP".. На мен Януари месец 2018 Година ми връчиха Регистрационните Талони и Регистрационните Номера на прозореца на едно Гише и абсолютно никой не ми ги монтира. Клекнах отвън, сам си ги сложих и си заминах рЕзко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи... Спокойно мога да счупя нита и после да го "фиксиран" с локтайд ? Така ли да ви разбирам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срежи нита от задната страна и го извади, после го изпили с шмиргела да стане по - късичък, ама да не го предобриш , подпри предната страна на един чук и го зачукай отзад. Става супер и не си личи че е пипан.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, прав си - мерси!

Но щом вече не слагат такива пломби, какво ще стане, ако я махна? (освен, че ще остане дупка в табелата)

Както и да е - трябва да го измисля, защото клубните табели са СУПЕР! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега на мене ми е лесно - вземам Дремел -а режа нита в капака и си слагам номера с рапиди , но веднъж го правих с тънка ножовка и пак стана и така нита си остава на номера , само трябва да се изпили след това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, аз не съм видял, че всъщност въпросният нит го има само на задната табела - отпред няма.

Благодаря, колеги! Ако темата натоварва форума, може да се трие.

***

Гена, какво е дремел ?

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.02.2019 г. at 16:38, tuningmania написа:

До "zloQQ" - Който си е "VIP" си е "VIP".. На мен Януари месец 2018 Година ми връчиха Регистрационните Талони и Регистрационните Номера на прозореца на едно Гише и абсолютно никой не ми ги монтира. Клекнах отвън, сам си ги сложих и си заминах рЕзко :)

Бил си късметлия. На мен ми монтираха преден номер на обратно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Алекси Георгиев написа:

...

***

Гена, какво е дремел ?

Малка пилеща машинка с много възможности.

https://bauhaus.bg/userfiles/productlargeimages/product_14604.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dremel е по-скоро марката. Иначе го водят мултифункционална шлифовалка. Примерно ето евтин вариант без много търсене

https://www.emag.bg/shlifovalka-prava-raider-135w-zhilo-210-aksesoara-rd-mg06-044104/pd/DBC9RBBBM/

Срещал съм го и като дрелка, но по-скоро там има още много други такива уредчета дето не си приличат едно с друго. С него може да се вършят всякакви работи, от пилене на лак са нокти, до оформяне на разни детайли в дърворезби :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.