Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Грешка в сензор на еърбег


velizarsv

Recommended Posts

Здравейте колеги, свети ми лампата на еърбега и излиза грешка на краш сензора. Случва ми се за втори път, първият път преди 2г смених сензор и се оправи. Този път при при смяната на сензора от снимката нищо не се промени.. (сменен е с втора ръка, но дори няма окисление или нагар по буксата на стария, затова мисля че не е от него). Дори и да се изчисти грешката от компютъра я набива веднага отново. Колата стоя дълго време без да се кара и тогава светна. Има ли друг датчик от освен този който смених поради който може да свети?

 

12_100712110546_25.jpg

Редактирано от velizarsv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че проблема най вероятно е в централата, тъй като няма прекъсване на кабелите и при размяна на пасажерския и шофьорския краш сензор продължава да дава същата грешка при шофьора. Някой знае ли какво трябва да се гледа на тази централа освен кода (индекс горе в дясно, 4 цифри след 5WK4), тъй като опитвайки с тази от втората снимка се оказа че са несъвместими.

 

?file=5c6ffe088e18e868e15399e4

242f4115ed059a96599be63346453620ddeccc84

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.