Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с вентилатор


Turbo_11

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Искам да попитам дали някой е имал подобен проблем и ако знае как да го оправя или поне към какво да се насоча, а проблема е следния: парното на колата както работеше и спря, просто вентилатора не тръгваше, свалих го и сивата платка прикрепена към вентилатора се беше окислила, за това я смених с нова. Бушонът също беше изгорял и смених и него, но отново изгоря, за това сложих 10 ампера и когато го включих работеше за около минута и се усети миризма на изгоряло и лек пушек под предния капак. Някой имал ли е такъв проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с почистване и смазване на втулките на вентилатора и ако не помогне , търси втора ръка или нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах да свържа вентилатора директно към акомулатора с два кабела и работи със пълна сила, което ме навежда на мисълта, че проблема е другаде, знам ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го пробвах вързан към акомулатора само за тест дали проблема е във вентилатора и дали той не иска да се задвижи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах проблем с вентилатора, само че ми при мен издаваше стържещи звуци, смених вентилатора срещу 80 лева, заедно с него смених и "таралежа" който седи на въздоховода- от тогава нямам проблем, работи перфектно. преди сам си определяше оборотите плюс гадното стържене.

миналата година се опитах да го чистя и смазвам но не изкара дълго.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.