Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Das Auto Service мнения ?


marinpetroff

Recommended Posts

Здравейте ! Някой ползвал ли е услугите им ? Потърсих ги в темите Бял и Черен списък, но не ги открих. Някакви впечатления ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм ползвал услугите им... Но ми направи впечатление, че темата, която имаха във форума на Фолксваген, внезапно изчезна. Попаднах и на това - http://audibg.com/forum/index.php?/topic/3388-къде-да-не-ходим/&page=26

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм ходил в Das Auto никога,то и няма как де,че съм далеч от тях.Гледам им там фейсбука,live-фове и т.н.На пръв поглед ще кажеш,тия са страшни,но след прочетеното вече съм малко скептичен.Помня,че един път ги питах за маслото на халдекса,какво е и колко струва да се смени при тях.Маслото струваше 100лв и смята също 100лв.?.

За отвиване на една пробка и наливане на 1л. масло "само" 100лв.Още тогава разбрах,че там не е за стъпване,освен ако не е друг сервиз на земята.

Сега взех,че им купих учебника за скоростни кутии,че ми беше интересно,защото съм с DSG,но искам да ви кажа,че не си прави парите.Няма нищо кой знае какво вътре,което да не се знае вече.Тук-там някоя интересна подробност и това е.Сега мисля да им го върна,защото това му е единствения голям плюс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От близки приятели които посещават сервиза мога да кажа какво знам. Работят на сериозни цени, 80-100лв. смяна на масло и т.н. - за мен е доста. Работят чисто и прецизно. Не са имали рекламации, но и мисля, че не са правили сериозни ремонти при тях. Става въпрос за един пасат и 2 А6-ци. Мое мнение, като им следя фацебука е, че ходят доста на обучения и обичат да сменят цели сериозни компоненти, както е по книга (последното не  е лошо, но предполагам, че доста от нас търсят и други варианти :) ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги потърсих заради специфичен ремонт, за който има отзиви, че са доста добри. Ремонт на 1.8tsi с висок разход на масло. Говорихме по телефона и бяха много любезни и отзивчиви, но обявиха цена около 7000лв. за този ремонт и защото мотора ми вече беше с компресия 0 в 3-ти цилиндър още към 1000 за главата. Цената ме отказа (ремонтиран мотор с гаранция от Германия идваше около 3000€) и друг контакт засега не съм имал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също първоначално се впечатлих много от постовете във Фейсбук, "Лайфове" и т.н ?  Доколкото разбирам, работят изцяло по предписанията на VAG  и то само с оригинални части. Много добре звучи, но явно са се изтървали с цените ? Напролет ми предстои малък ремонт по климатичната инсталация. Ако ги посетя, както планувам, ще пиша и аз, лични впечатления ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.