Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Superb 3, L&K, MY 2019, 190к.c., 7DSG, 4х4, EU6, VCDS активации


BaMzE

Recommended Posts

Здравейте,

 

Дали някой би могъл да сподели от опит възможни ли са следните софтуерни активации чрез VCDS:

1. Активиране на разпознаването на пътни знаци (Traveller Assist разпознаващ пътните знаци с мултифункционална камера (PWD));

2. Увеличение на скоростта на стандартния Front Assist от 160 на 210 км/ч;

3. Активиране на допълнителното стационарно отопление/охлаждане (Независимо подгряване на купето с дистанционно управление (PHD)).

 

Предварително благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Би трябвало да може ако имаш камера.

2. Вероятно не. В конфигуратора, асистентите са два. Ако са различни наистина - няма да има начин за увеличаване на скоростта.

3. За тази глезотийка, трябва да имаш допълнително монтирана джаджа.

 

Само да кажа, че познанията са ми от конфигуратора и прочетено из мрежата. Така че, може да не съм 100% мерило в случая. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да има възможност , аз лично не бих пипал скоростта на асистента ... според мен е сметнато , че компа може да реагира адекватно при тази скорост и над нея не е удачно да се ползва (както е и максималната скорост при спиране от асистента 40 км.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.