Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на батерията на контактния ключ Октавия 3


Evgeni_gb

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

От 4 месеца карам Октавия 3 и преди 2 седмици на таблото изписа, че батерията на ключа е за смяна. Видях в youtube как се сменя и готово. Да но сега пак ми изписва, че трябва да я сменя - как се изчиства това съобщение? Търсих в интернет, но не намерих. Пробвах след като дам на контакт да задържа бутона над волана (този за забуляване на временния километраж), но нищо.  И най-важното е, че не при всяко палене ми изписва това.....

 

Ако някой може да даде съвет как се оправя - Благодаря предварително!

 

P.S. Не е толкова фатален проблем, но все пак не е приятно при всяко 2-ро палене да изписва "change key battery" !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко е ОК излиза че батерията,новата,също е изтощена.

А в книжката на автомобила не е ли обяснено как се процедира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз друг проблем освен надписа нямам. А и вече не е гаранционна. Благодаря все пак.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.