Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор на Супърб 2


K_Andreev

Recommended Posts

Здравейте всички, за първи път пиша във форума.  Трябва ми нова семейна кола и се спрях на шкода. Попрочетох доста теми, добре организиран форум. Поздравления! 

 

Гледах няколко Октавии 3, 2.0 ТДИ, върнати от лизинг , 3 годишни,150 хил км, амортизирани от каране. Отказах се от тях. Реших да търся кола от човек, който я е поддържал, да не е била служебна. Знам че не откривам топлата вода. :) Както и да е.

 

Харесал съм един Супърб 2, 2.0 TDI, 140 к.с., 2011 година, ръчни скорости, колата е закупена е от Еуратек София, един собственик, под 100 хил. км. Въпросите са ми:

 

1. Двигателя помпа дюза ли е или комън рейл? Предполагам комън рейл, нали от 2010 ги сменят. Въс всеки един от двата случая, какви проблеми биха могли да излязат с тези двигатели? 

2. Има ли как да разбера дали колата  е засегната от този проблем с възможно изтичане на гориво: https://uk.car-recalls.eu/listing/skoda-superb-fuel-may-leak/ .Нямам ВИН на колата.

3. Бих искал да получа общи мнения за конкретния модел

4. Има ли нещо важно за което да гледам при огледа?

 

Благодаря на отзовалите се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей ! Натисни върху този прозорец и прочети в тази тема. Дано ти е от полза.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.