Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия - лайсна до сд -то


SanevTDI

Recommended Posts

Здравейте , колеги . 

Имам следният проблем , от няколко дни си търся тази малката лайсна върху СД -то  и под бутоните АСР. Дълга е около 10 см и е тъничка около 1см. Обадих се на всички тоталки и бракове от карса и олх-а .. файда няма ? някой ако може да помогне ще съм изключително благодарен ! П.С не мога да кача снимки да ви е покажа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ти трябва, но май вече го няма в наличност, въпреки че излиза като позиция в сайта на Еуратек.

6Y0857231B41

ЛАЙСТНА КАСЕТОФОН ГОРНА

14.28 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не могат ли да я доставят с поръчка? Или вече не се произвежда. Аз каквото съм поръчвал от Еуратек, ако не е било налично, винаги коректно и бързо са го доставяли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полетата бяха тъмни. Аз за първи път виждам такъв резултат. Когато я няма на склад, но може да се портъча са светли. Вероятно вече я няма. Колегата да звънне и да пита артикул с този номер, дали могат да го доставят с поръчка. За Фабия 1 обикновено искат 100% предплащане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕураТек може да удариш на камък ... есента търсих спортни педали за Октавия/Фабия 1 РС и ми казаха , че за модели на над 10 години са спрели поддръжката на части.

По-добре потърси из обявите за коли на части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пасте на парт номера в гугъл и си купуваш. Е, не е 14 лв, ама не е като да няма. Това с бегло поглеждане на 2 сайта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.