Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Традиционно зимно гости в Пловдив - 16.02.2019г.


Mishelle

Recommended Posts

Заведението няма детски кът, в който да оставиш детето. Отвън има добри условия за игра, но трябва да си с детето. Трафик и коли няма, защото ресторанта не е на улицата. Моя по-малък юнак също е на 3 и предполагам ще дойде с мен. Идват и по-малки деца. Колко от тях ще са там тази година незнам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори пичове , аз няма да дойда, и повече може би няма да влизам, просто за 2ри път ме пр**ба един от нашите. Да ви е сладко на срещата,хапнете и за мен. Писна ми от форум и све.. не е срамно да се защитиш, но според P** явно е спам... Писна ми от форумни дивотии . Bye!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@maxrpm Стига си се правил на обиден. Ти затова ли отиваш до Пловдив, да хапнеш или да се видиш и на живо с хора, с които предимно си пишеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Боре написа:

Уви, аз вероятно ще отпадна от мероприятието. Живи и здрави, следващата година.

Еее, Боре, надеждата умира ли последна или вече е умряла ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.01.2019 г. at 14:39, Mishelle написа:

По традиция всяка година откриваме началото на клубните срещи в областта на Пловдив, града с едни от най-любезните Шкода и клубни домакини. Мястото е добре познато на повечето от вас, а за новите колеги ще напиша - който веднъж дойде, идва всяка година:

 

с. Първенец , ресторант "Малкият Явор" (на около 10км от Пловдив) - линк към картата на местността.

дата: събота, 16.02.2019г.

начален час: 13:00ч.

 

Снимки от минали срещи: 2017г. и 2018г.

 

Ресторанта е с приятна и вкусна кухня, цените са добри.

 

Програмата е свободна - среща с готини хора и хапване в уютно ресторантче. Всеки е добре дошъл, без значение от кой край на България ще тръгне. Важното е да вземе със себе си доброто настроение. И семейството :)

 

Моля тези от вас, които ще дойдат, да пишете в темата или на лично съобщение, за да се направи ориентировъчна резервация в ресторанта.

 

Организираното пътуване за софийската група.

11:00 - сборен пунк на паркинга на Метро на Цариградско шосе (с/у ИЕЦ).

 

Идвам, двама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на @__smirnoff__ резервацията в заведението вече е факт.

Ще има достатъчно места за всички ни. За тези от вас, които все още се чудят ще напиша - събирайте доброто настроение и в събота заповядайте в с. Първенец. Пловдивската група знае как да посреща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уви, вероятно - дрън, дън ... Не отпаднах ! 

 

Идвам и съм жаден !!! 

 

Както се изрази Д-р Иванов: Събрахме се, Тримата глупаци... Пардон - дъртаци ! Кой е третият, ще видите ...

 

Хайде, събирайте настроение и сили, идваме да се веселим !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчаквах до последно за един ангажимент, но благополучно се отървах. Идвам и аз. +1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 макар и в последния момент. Бих возила някой от клуба ако не му се кара, но имам ангажимент в Пловдив и ще тръгна по рано от вас. Ако все пак някой реши и може да убие 1 час в Пловдив, имам 2 свободни места в колата-говоря за София. 0878 224 524 ако искате звъннете ще ви взема 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диана, щом имаш две места, виж дали Боре няма да има нужда от "банкетна гайда No.2"  да му я закараш и нея.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.