Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

WAZE навигация на Гугъл за камери, радари и постове на полиция, в реално време, чрез отбелязване от потребители, и с постоянни точки.


b3lq7a

Recommended Posts

Поне 2г. ползвам WAZE и съм много доволен. Постоянно си цъкам постовете на КАТ и всякакви проблеми на пътя. Спасявал ме е дори от големи локви няколко пъти, за което благодаря на всеки който репортва. Изчислява и смята много добре маршрутите, голям фен съм му определено. За офлайн навигация, полезно за Сърбия, Турция и т.н. последно ползвах Here на Нокия мисля беше приложението, и се справи доста добре. Според мен понякога Гугле Мапс се справя с намиране на адрес, макар че позват еднакви карти с WAZE, нямам отговор тук. 

 

За заглушаването на ГПС сигнал има устройства с големина на запалка и са доста ефективни, ще се чудиш как не можеш да се позиционираш с никакво устройство в неговия обхват- забава е.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    5

  • Izolini

    5

  • sauber

    5

  • Мonster

    4

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.