Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Оригинална генерация (гърнета) за Октавия 1 1,8 20V 1999г


SawBass

Recommended Posts

Здравейте,

дойде време да подменя гърнетата на колата ми. Интересувам се от покупката на оригинални гърнета, било то и втора ръка. Единственото ми изискване е да са здрави и да нямат структурни проблеми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Привет!

Колега, намери ли оригинални гърнета? Смени ли твоите?

 

При мен скоро след минаване през дупка по междуградски път започна да се чува тракане при промяна в оборотите на двигателя и при празен ход. Звукът идва от първото гърне, което е заменило катализатора. Предполагам, че е добре да се сменят то и следващото гърне, понеже е доста ръждясало отвън. 


Видях темата за добър сервиз в София, но в момента съм в Русе. Тук ми препоръчаха сервиз ЕТ “В.Даскалов ИКО”, та сега обмислям къде да я закарам.

 

Работата на двигателя изглежда не е повлияна в негативна посока и се надявам да няма проблеми по пътя за София :)

 

Какво бихте ме посъветвали Вие?

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колега :)

Смених само средно гърне, но не с оригинално. 

По спомен гърнето беше Bosal или Blue Print, една от двете марки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.