Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сваляне/снижаване на предницата - Octavia vRS MK1/1U


ico uzunov

Recommended Posts

Здравейте, някой има ли идея какви предни пружини да сложа, за да намаля малко клиърънс-а на предницата на Октавията? Със стоково окачване съм, стандартни пружини и амортисьори, но отпред седи като щъркел, а отзад е ОК. Струва ми се, че 20-30 мм ще са ОК.

 

Мисля от Голф 4, Бора, Сеат Леон, Ауди А3 са съвместими, но какви? Знам, че имат и якост или там както се нарича - колко кг. да издържат. Остана ми едно регулируемо цяло окачване от S3, предното ще стане мисля, но твърдостта е брутална, не ми се иска да карам ежедневно с KW.

 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има в нета разни графики с цветни точки.

Погледни твоите пружини,нмери графиките и сравнявай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих си пружини Eibach, но са за Голф 4 1.4 и 1.6 бензин, въпроса е дали са ОК да ги монтирам на Шкодата, при положение, че спецификацията им е 930 кг за 

front axle load, а Октавията е с front axle load ~ 1000 kг. Тези коло 70 кг разлика дали ще са проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.