Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Челно стъкло октавия 2


miroslav_r

Recommended Posts

Здравейте колеги. 

Някой знае ли дали има разлика в челното стъкло между октавия 2 комби и хечбек?

Предстои ми смяна на челното стъкло и съм намерил едно чисто ново Saint Gobain . Човека който продава стъклото го е получил по щета от каско, но е продал колата си и стъклото му е останало бонус. Шкодата му е била хечбек а моята е комби. Та затова питам дали имат разлика в челните стъкла. Ако са еднакви направо да го отнасям. Цената е много добра. Просто на човека му е излишно вече и иска да се отърве от стъклото. 

Благодаря на всички отзовали се. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По форма и размери са еднакви. Разликите са в зависимост от оборудването - например, дали има сензор за дъжд. Разлика може да има и в цвета - бяло или зелено... евентуално по-тъмна ивица отгоре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега. Стъклото е със сензор и лента. За цвета не ми е проблем толкова,предвид добрата цена на която го взимам. А и е Saint Gobain а не някое европейско от Турция. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.