Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Шкода Румстър във форума


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Първо искам да се представя. Казвам се Красимир и съм от София. С удоволствие искам да Ви запозная с автомобила, който избрах за семейна кола, а именно Шкода Румстър, 1.4TDI 80к.с. и с дата на първа регистрация 01.06.2009г. Като нова е купувана от Еуратек, аз съм вторият и собственик. Колата я закупих на 66 000 км. през април месец 2018г., сега е на 73 000 км. и съм безкрайно доволен от автомобила, все едно е правен за мен по поръчка :). С посъбралите вече впечатления от автомобила имам и няколко въпроса, за които ще пусна отделна тема в подфорума за Румстър. Ще се радвам да се запознаем и лично, като ще се опитам да дойда скоро време и на срещите пред НИМ.

Ето и снимка на красавицата: 

9483262Y.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията колеги. Ето и линк към темата с подробна информация за автомобила и няколко въпроса около него:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега. Честито и много безаварийни километри.

 

Като цяло колата в комбинация с този двигател е много здрава и идиотоустойчива. Целия ни автопарк беше от Шкоди. Главно Руумстъри и Фабии. Всички бяха 1.2 бензин(3 цилиндрови), само моята беше 1.4 ТДИ. Бензиновия 1.2 беше пълен майтап. На една от колите дори и блокира двигателя на 1000 км, докато 1.4 ТДИ-то не е създавало никакви проблеми(а се караше като за последно). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и добре дошъл !

 

Много и безаварийни километри !

 

Да покажеш новата придобивка и да споделиш инфо ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.