Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прекъсва и гасне


skoda111

Recommended Posts

Здравейте имам Шкода Октавия 1.6/75кс 1997г двигател АЕЕ направих и основен ремонт че гореше масло след ремонта започна да прекъсва и да гасне и допълнително се смени свещи кабели дроселна клапа резервоара се изчисти също и горивната помпа и проблема си остана прекъсва и гасне ако някой има идея къде е аномалията да сподели да се отстрани проблема благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диагностика правена ли е? Май не. Това е първия начин за откриване на проблем. Втория е хвърляне на боб и гледане на кафе (шегувам се, разбира се) 

Колега, първо направи диагностика на колата, после ще коментираме.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

На диагностиката показва грешки само ландасондата и дросела смених дросела и пак не работи както трябва работи само ако и вържа две дроселни клапи едната за въздуха другата слагам буксата за моторчето при това положение колата не прекъсва но оборотите се движат нагоре надолу и много гори 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега :)

При мен наскоро имаше проблем с прекъсване (моята кола не гаснеше, но прекъсваше по време на движение и правеше возенето изключително неприятно). Оказа се съвсем лека цепнатина на корпуса на бобината при кабела за свеща на трети цилиндър. Смених бобината и от тогава нямам проблем в това отношение (пу, пу :D )

Не съм много технически компетентен от гледна точна на двигатели и по-скоро "стрелям" в тъмното, но реших да споделя скорошният си опит с проблеми с прекъсване. Току виж пък съм ти бил от полза. :)

 

Успех с проблема и дано се окаже нещо незначително :) 

Редактирано от SawBass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.