Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Салон


Toni96

Recommended Posts

Колеги здравейте , да попитам на моята фабия  6Y5 2002 година искам да и сменя седалките+ корите може ли седалките и корите примерно на голф 4 сеат  или на октавия да станат  . Благодаря предварително 

Редактирано от Toni96
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега!

Няма да станат на фабията(говорим без преправяне) - тя е различна, по- малка база тези години. Трябва да търсиш нещо на същата база - може би Поло и Ибиза!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо няма да пасне и на една база да са точно дизайна ги различава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме отказахте хаха предложете нещо не ми харесва тази тапицерия оригиналната от светлата е.. УЖАСНА Е искам да е сменя но като не става от други модели чакам предложения :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен седалките от Ибиза или Поло тези години ще станат. За корите съм съгласен, че няма да се получат. А тапицерът изобщо не е лоша идея. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.