Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

JORDITO (авто медии, осветление, окабеляване)


Stucata

Recommended Posts

Жорката "пипа" много внимателно. Сръчно разпарчетосва кори/пластмасарии из интериора на пластмасовите ни коли, прокарва необходимите инсталации и след това сглобява успешно :)

Зная, че има доста потребители, които са ползвали услугите му (аз съм един от тях), но със сигурност има и такива които не са, защото се притесняват от разглобяването. Ама "no pain, no gain"! Боли и сърцето прескача само докато колата се разглобява и пращят разните панели и щипки, след това претръпваш, казваш си "майната му, веднъж се живее" и ти олеква на сглобяването :D

Знаете къде да го намерите, съфорумник е.

 

1547038798330.thumb.jpg.cea25141d7727602bff489fc85ca04b2.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като с JORDITO оЛЕДихме всичко по интериора на Фабията сега съм му замислил да оЛЕДим и фаровете за мЪгла ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих при колегата да сменим осветлението на километража на фелисията и да монтираме камера на О1 ,няма грешка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз (макар и с доста голямо отлагане) искам да изкажа благодарности към Жоро.
Преди около година получих адекватни съвети за подмяна на инфотеймънта в колата ми. Беше добавена разбира се и камера за заден ход. Целия монтаж беше осъществен от Жоро, като аз може да се каже че "помагах" :) Всичко беше направено изключително внимателно и с мисъл. Следи от интервенцията не останаха никакви. И до днес няма никакви грижи с никой от подменените и добавени компоненти, както и със сглобката.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Stucata" - Не, че съм нахален, но.. Моля, назови Дата и Час, където мога на живо да го видя/пипна леко? От над половин година се оглеждам и нещо все ми малеят инчовете :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, tuningmania написа:

От над половин година се оглеждам и нещо все ми малеят инчовете :(

Към момента май няма по-голяма, която да става за Супурб 2. Впрочем, не съм убеден как би застанала по-голяма, примерно 10 инча. @JORDITO да каже, ако има, макар и на друг производител. Иначе, за виждането, лесна работа - я петък вечер, я НИМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Stucata" - Петък вечер ми се струва по-скоро от "НИМ". Ха-ха..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да изям задвратник от @Stucata?,ще дам мнение,че не ми харесва.Седи,като подарена,особено с рамката.Така поне по снимка.На живо,в петък евентуално като я видя,може и да е друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо ?, уважавам мнението на всеки и не съм от хората, които тръгват да убеждават другите, че "моето е най-хубаво". Имаш си достатъчно такива колеги на едно друго място ;). Аз винаги си следвам собствения вкус и виждания и няма да тръгна да те убеждавам, че медията ми (или което и да е по колата) не седи като подарена.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Stucata написа:

Имаш си достатъчно такива колеги на едно друго място 

Предател!Еничар!??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, igeorgiev82 написа:

Предател!Еничар!??

Свобода на придвижването (в случая във виртуалното пространство), Ивчо - Конституцията ми гарантира това право ? Възползвай се и ти, безплатно е :D

п.п. малко юридически хумор

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.01.2019 г. at 10:33, igeorgiev82 написа:

С риск да изям задвратник от @Stucata?,ще дам мнение,че не ми харесва.Седи,като подарена,особено с рамката.Така поне по снимка.На живо,в петък евентуално като я видя,може и да е друго.

Въпросът е на Стуци да му харесва... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
  • 3 години по-късно...

Бая хора са минали през Жорката, защо си траят да кажат по някоя добра дума за него, нямам идея. Та на мен се пада възможността да изтупам малко праха от тази тема. В колата имам огромна медия, монтирана от него, навярно едно от най-добрите решения към момента. Отделно, преди месец имах едни съмнения и въпроси, свързани с колата, извън това, с което се занимава Жорката. Насочи ме към правилния сервиз и проблемите бяха решени. Последно - бравата на задния капак се предаде. Най-вероятно някое микро ключе е сдало багажа, но нямам време да разглобявам в момента. Купих нова от Еуратек. Мислех да я подменя сам, но за всеки случай звъннах на Жорката. Вместо да се пъна 1-2 часа и да разучавам как се сваля кората на капака, той ме вмести в натоварения си график. Буквално за 4 минути кората на капака беше долу, падна и бравата, сложи новата брава и закопча кората. Благодаря Жоре, златни ръце имаш!

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. И за LED-овете знае адски много. При мене всичко отзад + предните фарове за мъгла са LED, монтирани от него. Има огромен опит с всякакви крушки и знае кое става и кое не. Но най-важното е, че разглобява и сглобява всичко внимателно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.11.2022 г. at 18:50, Mishelle написа:

Бая хора са минали през Жорката, защо си траят да кажат по някоя добра дума за него, нямам идея.

 

Щото сме нещастници...

Аз сега виждам тази тема, но съм от много доволните клиенти на Жоро. Казах му каква е колата, казах му какво искам. Оставих му я сутринта, вечерта вече имах всичко, което ми трябваше, без забележки. Медията в колата е нещо, което трябваше да сложа преди 5г. Ако някой се чуди дали да го прави - да не се чуди.

 

Скоро ще го търся и по осветителните въпроси  :)

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба го... И аз сега виждам темата. Жорката си мисля, че няма нужда от реклама, но верно е добре да има повече мнения в темата от тези, които са го посетили.

Освен моята кола, която оборудва с чудна медия и още по-яка камера (да ме прощават хората, които са си поръчали оригинална камера на ОТ), смени камерата на една позната на 'жипката съвсем скоро както и оборудва с медия (даже не знам дали не я смени с по-нова вече) vRS-a на един мой много добър приятел - един от най-читавите сватбени фотографи в Бг.

Са си бъзикам smart home-a през медията :)

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.