Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мултимедия за Фабия


Recommended Posts

Здравейте колеги, купих си Фабия 1.4 101 к. 2003г. бензин комби. Доволен съм много от автомобила но имам желание да сменя фабричното CD /снимката/.

Моля да ми помогнете с избора на мултимедия която по възможност да има и навигация, с какви размери да търся и какви допълнителни декоративни лайсни се поставят ?

Иска ми се по възможност да пасне добре в отвора след като махна фабричното CD . Благодаря ви предварително.

http://kachi-snimka.info/vij.php?id=arx1546974034w.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Унивесален 2 дин с адапторна рамка за пасат, голф 4, октавия 1. 

Ето така е на Октавия 1

DSC-5808.jpg

 

IMG-c806b7c4c49126b993168c6eae53c259-V.j

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Алиекспрес има много варианти, но по-добре се консултирай с колегата JORDITO. Жорката е най-наясно с тази техника и има поглед кое си струва и кое не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.