Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тюркоазено син цвят, като на Škoda Fabia Combi Scoutline


ndandanov

Recommended Posts

Привет, Колеги!

 

Наскоро се натъкнах на информация за Scoutline версията на Škoda Fabia Combi преди фейслифта и ми хареса тюркоазено синият цвят на снимките от тази връзка. Още снимки има на връзка 1, връзка 2, връзка 3.

Някой знае ли какво е точното име (или код) на този син цвят?

 

Изглежда версията на Scoutline се предлага само в някои страни, като аз я намерих в Германия. Стана ми интересно и според моето кратко проучване, ако конфигурираме фейслифт версията на уебсайта на

Шкода Германия, единствените налични метални цветове са състезателното синьо (race blue, по-тъмен и наситен, отколкото тюркоазено синьото на снимките) и деним синьо (denim blue, по-светъл и блед).


Дали контрастът и цветът не са променени, за да изглеждат по-ярки и живи на снимките, а в действителност истинският цвят да е като в това видео:

 

В крайна сметка, има ли някакъв шанс да поръчате обикновена Fabia с точния цвят от снимките?

 

Зададох този въпрос и във форума на Briskoda, като там Колегите предположиха, че цветът може да е кристално синьо (crystal blue). Според тях срещу съответното доплащане, човек може да си поръча всякакъв цвят на колата. В Еуратек съществува ли подобен вариант и ориентировъчно какви са сумите?

 

Благодаря Ви предварително! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към момента в ЕураТек се предлага само спортно син и деним и няма как да поръчаш цвят извън цветовата гама , която предлага Шкода.

Този цвят , който е на презентацията е деним според мен.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са изсветлени, според мен, има обработка някаква, като от анимационен филм изглежадат. 
Има тъмно синя шкода и светло синя шкода, това е от каталога :D  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.