Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    754

  • Stucata

    682

  • niki

    345

  • Боре

    236

Casio rules... ;)

 

 

Амфибията има чар, но не е моят часовник и скоро ще замине. 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, niki написа:

IMG_20210629_144009.jpg

 

Реално погледнато, това е най-добрият часовник правен някога. Прост, функционален, лек, семпъл, здрав, не иска дондуркане. 

 

Преди 1 час, Pijomir написа:

Веригата е учудващо добра и си е стоманена. 

 

 

IMG_20210629_183823.jpg

IMG_20210629_183806.jpg

Тука положението си е яко "другарю".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този Джи шок комбинира модула на металните квадрати, който има блутуут, радиосверяване и соларен панел, т. нар. комбинирана верига, лекота и ниска цена(спрямо металните). 

Ако някой му се радва, в момента е на почти 30% намаление в Гюлиян. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже бях на стрелби днес и съм със свинята трошачка. Шест годишен май стана. Може и седем, хич не мога да си спомня. Четири от които бая носене и бой е видял :)

 

 

20210629_211208.jpg

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отървах се без загуба... За колкото го взех, за толкова го пратих току що по Еконт. 

 

Беше ми мерак, но след Касиото ми беше отврат... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Pijomir написа:

отврат

Нормално, няма как да се сравни с Океануса, защото класът на изработка е класи надолу. Хубавото е, че е часовник "за без пари" и лесно се намират купувачи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се дали да не дам още един шанс на Зелос и да взема титаниев Мако с Мийота 9015 когато излезе този месец. Предполагам, че ще е около 500 долара. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аре да не си сам, аз ще напиша нещо аксесоарно :)

Най-накрая си намерих инструментче за каишките - https://vadostrap.com/product/strap-adjuster/

И да не съм капо, поръчах си и една каишка ZULU - https://vadostrap.com/product/night-zebra-ii/

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, sauber написа:

 

Имам такова, но да ти кажа, с иглата за вадене на карта на телефон ми е по-удобно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Pijomir написа:

 

Имам такова, но да ти кажа, с иглата за вадене на карта на телефон ми е по-удобно. 

 

Аз съм бая нескопосан за финни неща. Това тулче, което беше в комплекта на Востока изглеждаше по същия начин, а се справях с него. В това ми е надеждата ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Покрай Океануса и другата ми страст - PC хадуер, периферия и т. н., нещо се поспрях с часовниците, пък и след като си взема поръчан от мен монитор, ще остана без джобни за други закачки... ;)

 

При вас как се развива болестта? :D

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се опитвам да си налягам парцалите. Иначе изкушения дебнат отвсякъде. А и реално, от последния G Shock не е минал и месец. 

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, niki написа:

Аз се опитвам да си налягам парцалите. Иначе изкушения дебнат отвсякъде. А и реално, от последния G Shock не е минал и месец. 

Т200 още се продава. За 750-800 лева си е оферта... ;)

 

Чакай, да не почвам като Стуцата да троля... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да успееш. 

Фортиса от миналия понеделник е 0 секунди общо, като преседя ден и половина в кутията. Това 7750 определено ми е най-добрия механизъм от гледна точка на точност. А и майсторът добре го е регулирал след обслужването. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно врист шотче. Току що използван по предназначение. 

IMG_20210726_110524.jpg

 

Определено е един от най-добрите часовници на пазара за малко пари. Всъщност за 220 евро на верига, за колкото го взех няма часовник, който да го бие. Единствен минус е минералното стъкло, но си има антирефлекс отдолу. Верига също е уникална с хубава закопчалка, с микрорегулиране "он дъ флай". 

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

https://perezcope.com/2021/08/08/panerai-in-house-movements-a-pam-of-worms/

Тъкмо бях наброил парите, но се отказвам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца се поръчах един Ориент. Дойде му миналия ден времето - отварям кутията, а той спрял. Сверих го и го разходих един ден. Днес отново гледам, че е спрял - нормално ли е това или е за батерия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, 4е4о написа:

Преди няколко месеца се поръчах един Ориент. Дойде му миналия ден времето - отварям кутията, а той спрял. Сверих го и го разходих един ден. Днес отново гледам, че е спрял - нормално ли е това или е за батерия?

Ако не е механичен, не е нормално. 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.